Pogledaj jedan post
Old 07.06.2008., 18:17   #1022
Quote:
Garfield_Zagreb kaže: Pogledaj post
To se slažem da Tommy daje izvrsne informacije. I ti si ok. To sam već i prije napisao. Jako su temeljite i dobro argumentirane, samo kada ovo sve čitam i vidim koliko linkova je vec poslao i kolike tekstove piše, pitam se odkuda tolika energija i motivacija da sve ovo piše?
Kao što je jednom Monica ovdje izjavila „da li tebe netko plaća za ovo“ optički centri su sigurno u laganoj paranoji što je laserska korekcija vida zauzela toliko moći. Treba nekako pacijente zadržati na kontaktnim lećama, a što se od tekučine za čišćenje leća može dobiti virusna infekcija očiju ili od same leće erozija itd. to naravno nije bitno. Piše se samo da se nožići ne mjenjaju. Htio bih čuti i drugu stranu medalje.
Nisam ni za jednu niti za drugu stranu. Mislim da svatko mora za sebe odlučiti jer intuitivno zna što je za njega najbolje i žao mi je Tommya što je tako prošao. Možda želi stvarno drugima pomoći time što toliko vremena provodi ovdje, ali opet se pitam što se dešava?
Meni je posve shvatljivo od kuda Tommyu tolika energija,jer ljudi kojima netko nanese nepravdu često imaju potrebu da kazne počinitelja,a ako počinitelj idalje nekažnjeno djeluje tada je logično da će njegova ranija žrtva pokušat upozorit druge ljude da se neulove u njegovu mrežu.I što Tommy više upozorava to samo pokazuje koliko je dobronamjeran.
Recimo naprimjer da sam se ja operiro Lasikom,nakon saznanja da sam ustvari bio i kandidat za zdraviju operaciju(bez doživotnog flapa) svejedno bi se osjećo prevarenim koliko god imo dobar vid nakon Lasika.
Jolac is offline  
Odgovori s citatom