Pogledaj jedan post
Old 09.05.2011., 16:33   #67
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
nemam potomaka,
ali poanta je da moj muz je fakat kvalitetan muz u svim ostalim sferama braka!
Ne omalovazava, podrzava me, poljubi me prije odlaska na posao, uvazava moje zelje itd.itd. Nekad kaze sto ne bi trebao, ali ruku na srce znam da sam i ja rekla sto ne bih smjela.
Ja sam svjesna da cu lako naci tipa koji ce me 5 puta tjedno izjebati, ali da cu naci covjeka sa karakternim kvalitetama kao sto ih ima moj muz...tesko....
Problem malo rjesavamo, malo ne, malo da, malo ne....no tu je izostala vazna cinjenica da do daljnjeg ne mogu forsati na rjesavanju problema vezanog uz seks jer smo od nove godine korak do bankrota. Znam vec je 5 mj...ali vjeruj ne mogu skakat mu po glavi kaj se sa terapijom kada neznamo jel cemo sutra bankrotirati i izgubiti ustedevinu i kucu. I na kraju ipak je tu i ljubav...

ovo sa njegovom nesigurnoscu sam samo nagadjala ne mora biti da sam u pravu .. jer mi tako djeluje sa ovog stajalista

slazem se sa tim da uvijek mozemo svi da se razvedemo ali ne vjerujem da bi ikad nasli osobu koja bi bila kopija nas samih i da nam sto posto odgovara i da nemamo nikakvih problema .. u svakom braku uvijek postoje trzavice , neslaganje itd.. ako ima puno sexa ne valja ,ako malo opet nevalja, ako smo u kreditu, zivimo sa roditeljima, zelimo djecu, ne zelimo .. znaci problemi su neizbjezni ..
i na kraju opet dodjemo do ljubavi koju spominjes .. ako obe strane vole i postuju onog drugog onda bi ti problemi trebali biti samo jos jedna faza koju su eto prebrodili zajedno

iskreno.. zavidim ljudima kojima je sexualni zivot jedina briga o kojoj moraju misliti
BuciBuco is offline  
Odgovori s citatom