Pogledaj jedan post
Old 23.06.2014., 10:31   #43
Nitko se ne može u sve kužiti niti sve znati, to je bome svima jasno... a zašto imamo ljude koji žele da drugi vjeruju kako oni "sve znaju"... pa vjerojatno su gladni tuđe pažnje, "divljenja", i/ili su iskompleksirani i sl. pa se trude biti jaaaaaaako pametni.

Znam, ili sam znao par takvih i najdraže od svega bi mi bilo čekati da se uhvate nekih tema o kojima ja stvarno dosta znam pa da krenem sa sjeckanje hehehe ... ma milina jedna

Redovito se sve svodi na to:
1. Bubaju bezveze u nadi da nitko drugi o zadanoj temi nema gotovo nikakvo znanje
2. Znaju neku osnovu i u najboljem slučaju još par "crtica", sitnica i to je to...
3. Oni misle da bi nešto trebalo biti tako kako misle a nemaju gotovo nikakvo konkretno znanje...

Da ne duljim nema mi dražeg neko nekog jako pametnog i sve znajučeg dočekati na nekom polju di sam "jak" i onda ga uništiti... ali u drugu ruku često mi se ni ne da... mislim čemu
Pustim ga da priča svoje pizdarije i ispada jaaaaaako pametan a to ovisi o tome dali mi je ta osoba barem malo simpatična i draga ili nije. Ako je onda ću prešutiti ili eventualno lagano bocnuti a ako mi nije draga... idešššš
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom