Pogledaj jedan post
Old 30.06.2015., 12:36   #18
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Trcati treba samo rekreativno, ignorirati treba samo one koji su to zbilja zasluzili jer je vise stete nego koristi od njih takvih.

A apropos veza i potencijalnih odnosa, igrica i igranja, to je onako, sto manje tih sranja to bolje.

Zavisi sve, iako ja nemam bas puno strpljenja osobno, posebice kad nanjusim da je poanta igrice sama igrica, a cesto i postane.

Waiting game, hard to get, toplo-haldno, ovo i ono, nemam vremena za to, ne da mi se.

Mislim imam vremena, ali mi ga se ne da bacat na to, a sve skupa za sto, za neku vjerojatnu dramu i dramaturgiju, pa imam kazaliste za to.

Bolje ju direktno pitam onda, jesi da odemo u kazaliste, imam dvije karte.
meni to bilo zanimljivo u srednjoj školi. imala sam simpatiju iz drugog razreda, a neke gadure su bile ljubomorne jer je on bio popularan dečko u školi ali bio puko na mene. i tako nekad smo si fini kad se sretnemo na hodniku, nekad se vrijeđamo... i tako

poslije srednje mi to nikad nije bilo zanimljivo. ako mi se neko sviđa nije mi zanimljivo ako igra igre, već kad mi daje svoju pažnju konzistentno, i ja njemu. ako takve pažnje nema, neću je dobiti kroz igrice
novitt is offline  
Odgovori s citatom