Pogledaj jedan post
Old 11.01.2017., 21:46   #63
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Mislim da smo se malo udaljili od teme,ovo baš i nema veze sa onim što sam pitao
Uslijed tvoje nemogućnosti socijalne interakcije sa ženama moje je mišljenje da si ti sa tom curom s kojom si bio na prvom i jedinom spoju u životu sebi konstruirao u glavi zaključak kako je ona jedina ženska osoba s kojom ti možeš nešto imat. Što naravno nema veze s mozgom. Od tuda tvoja fascinacija i opsjednutost s njom. No nevažno, tebi je to u tvojoj glavi jako stvarno i istinito. To je jedina cura s kojom si imao 'nešto', s kojom vjerovatno osjećaš neku malu dozu komfora i sigurnosti jer si s njom probio led.

Umjesto da ti to bude pokazatelj da to učiniš s nekom drugom curom, ti se zbog svog straha hvataš za ovu slamku nečega što je bio samo prvi spoj, a što za tebe ima enorman značaj kojeg se na nezdravi način hvataš i samo još više mučiš samog sebe.

Nemam neki čaroban savjet niti ti ga nitko ovdje može reć osim da se suočiš sa svojim strahom. Da izađeš iz zone komfora, da se dovedeš za tebe u neugodnu poziciju. Da se isprva malo sramotiš, da se suočiš sa čudovištima zvanim ženama koje se toliko bojiš. Da strahuješ, patiš i znojiš se pa ćeš onda možda shvatit da žene kao i muškarci nisu nikakva čudovišta. Da imaju svoja nadanja, strepnje i strahove baš kao što imaš i ti.
I nemoj odmah počet vrištat da nitko nema strahove kao ti. Prestani sebe isticat kao poseban i unikatan slučaj kako bi na jedan mazohistički način sebe istaknuo iz mase. Odjebi takvu samopercepciju, suoči se sa strahom i otkrij da su svi ostali puno sličniji tebi nego što to misliš, a da žene ne grizu. Sretno
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom