Pogledaj jedan post
Old 20.10.2013., 10:05   #47
Definitivno se staje u obranu nase prelijepe protagonistice i apsolutno potpisujem kolegicu od dva posta iznad. . I vec afirmiranim glumcima treba nekoliko epizoda da se uzive u lik i postignu svoju neku razinu pa tako i njoj. No ona je to savladala puno brze nego sto je itko ocekivao i definitivno je pravo osvjezenje na ekranima. Prelijepa, karizmaticna i ne moze joj se osporiti talent. Mislim ruku na srce da nema talenta i da nije pokazala nesto na castingu ne bi joj ni ljepota pomogla. Ovdje je to samo jos bio dodatan plus.

Ja sam prva bila skepticna oko nje i na sta ce to izgledati ali razuvjerila me polako vec u prvom a u potpunosti vec nakon pet epizoda. Kvaliteta se osjeti i na "razlici"" lika" u kasnijij fazi serije. O tome ovdje valjda ne smijemo ali moja ekipa s teme zna na sta mislim (M)

Sve u svemu Ximena je jedna od svjetlijih rekla bih cak i u top 3 najsvjetlije tocke ove serije i veliko pozitivno iznenadjenje.
Mi s teme smo se jednoglasno oko toga slozile a svi znamo da se tesko oko nwcega ovdje jednoglasno sloziti.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom