Pogledaj jedan post
Old 05.09.2015., 11:50   #23
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
nažalost da, podjele se rade na navedenom i pritom klinci uistinu ali uistinu znaju biti brutalni..
što se toga tiče, nacionalno vijeće učenika rh još je 2011. godine (zbog slučaja curice 6. razreda, a koja je doživjela zlostavljanje jer nije nosila dieselice i nije imala ajfon ) predložila uvođenje školskih uniformi..
http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...mi/577209.aspx




bravo..
uz navedeno, dodala bi zabranu djevojčicama nošenje umjetnih noktiju i tone šminke (potez maskarom i labelo u boji može, kakvo konturiranje lica i umjetne trepavice?)..
koliko sam samo puta vidjela curke 6, 7 ,8, razred, srednja škola sa stiletto noktima http://cutesimplenaildesigns.com/tre...o-nails-ideas/, kako drže olovku u ruci i pišu, da mi je znati
da stvar bude još gora, prijateljica mi je noktarica, ima svoj salon za njegu noktiju i priča mi kako je imala ne jedan upit majki može li njihovim kćerima koje su završile 4, 5 razred napraviti nokte jer su eto, bilo dobre u školi
pa ono, kad već roditelji nisu bog zna kaj..
zato, sve što si napisao više nego podržavam..
tehnički, uniforma, domaćinstvo, metla u ruke i ajmo..
Daaaa....domaćinstvo sam zaboravio. To je jako važan predmet.
Kaže Jamie Oliver - food education must start from early age, to educate young people to live healthier lives(upravo provodi neku nacionalnu kampanju protiv "obesity" - nenormalne debljine)...

Heooluuuu !!!
Mi smo to već imali i zvalo se domaćinstvo, di su mladi ljudi učili osnove prehrane, namirnice, hranidbene vrijednosti, prehrambenu piramidu, a uz to i osnove domaćinstva, kako nešto zašiti, zakrpiti i sl.

A ono sa noktima...bate jarac, kad smo mi išli u osnovnu školu, bila sa nama u 7. razredu neka šiparica koja je pala 3 godine zaredom, bila najstarija, a bila je prvoklasna koka (baš je ovo ljeto sreo nakon desetljeća i još je uvijek koka). Izblajhana kosa, nokti ko u lovačkog sokola, puder, jarka šminka.
Odmah direktor škole urgirao, da ne može ona takva dolazit na nastavu i sl.
Ne bi mu danas palo na pamet, odmah bi mu za vrat skočio pit bull od njenoga ponosnoga ćaće i pitao direktora - "a đes ti bijo devesprve...???"

Sve to batinom treba !!!
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!

Zadnje uređivanje Halo Effect : 05.09.2015. at 12:20.
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom