Pogledaj jedan post
Old 08.03.2016., 12:49   #28
Quote:
gradskodete kaže: Pogledaj post
sta je troll i sta je ovdje zavjera? samo malo ostavi navijacke emocije i osobne animozitete po strani! i citaj svojstva doticnog sredstva sa razumjevanjem. i reci mi jedan razlog zasto bi mlad sportista uzimao nesto ovakvo! u lazi su kratke noge, lista objavljena neposredno pred turnir, sva njena opravdanja da nije procitala, nije znala, bla, bla...na kraju, sta da kaze, realno? meni je zao nije, bila je robot od igracice, streberka bez maste, raznovrsnosti. zrtva je korporativnog tenisa koji zeli navijace poput tebe i proizvodi barbike iz laboratorija da ispune tvoje snove. ona ce svoje otplakati, nike je inkasirao ionako miljarde njoj dao njen dio, svi zadovoljni. da je pravde kao sto nije, oduzelo bi joj se sto je osvojila u zadnjih 10 godina dok je igrala pod uticajem ovoga. barem bi Ana dobila jedan slam vise. mogu zamislit smijesak na licu Serene. cekam njenu izjavu
Toopkich, reci mi.. nije li AVAC Pod, isto doping?
Čemu doprinosi to? Stvaranju, pumpanju i obogaćivanju kisikom crvene krvne stanice, obnavljanje matičnih stanica, itd..itd..
Ne rade li to isto i neki drugi određeni preparati, pa su na listama dopinga?
Nije li onda i Nadmeni pod svojevrsnim dopingom?
ili..?
Oh, wait...
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."

Zadnje uređivanje S'Sungassi : 08.03.2016. at 14:08.
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom