Pogledaj jedan post
Old 20.10.2016., 21:10   #26
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Jesi li siguran da je tome tako?
Moja prijateljica iz gimnazijskih dana i ja,pred nekoliko desetljeća,nekako smo došle do savjeta i uputa,kako vezati nekog dečka uz sebe.
Iz čiste zabave tj gluposti,nas dvije se upustile izvršenje tog čaranja,te smo nasumce izabrale dečke,koji nam u stvari nisu značili ništa.
Iskreno uopće nismo vjerovale u to.
Ti izabrani s kojima smo bile samo na ono,bok,bok i ništa više,nakon nekoliko dana počeli su se upadno vrzmati oko nas.
Nas dvije smo se dobro zabavljale,a tek je vrijeme pokazalo što smo učinile.
Njen "izabranik"je postao vrlo uporan,te su prohodali,došlo je i do braka,ali taj se nakon samo 2 g raspao.
Moj "izabranik" mene uopće ni po čemu nije zanimao,mada je bio uporan,nikada nije došlo do nikakve veze između nas,ali mi je čak nudio i brak,što sam naravno odbila.
Godine su prolazile,mi smo se raspršili svijetom.
Nakon 25 g,pukim slučajem,srela sam tog svog kvazi izabranika i to u tuđini,te smo sjeli na kavu.Možeš li zamisliti,kako sam bila iznenađena,kad mi je ispričao,da je svih tih godina,kao pod nekom prisilom,(bez obzira što je u braku,roditelj dvoje djece)mislio na mene,žudio da se sretnemo.
I mogu ti reči da sam se smrzla.
Sva sreća,da mi nikad poslije u životu nije palo na um čak ni iz zabave,baviti se bilo kakvim obredima tj čaranjem i slično.
Kako ste napravile taj ritual, po čemu?
..recimo da je i uspio, nije u potpunosti isključeno...što si učinila nakon što ti je rekao da već 25 godina misli na tebe kao pod prisilom?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom