Pogledaj jedan post
Old 09.08.2017., 14:17   #128
Poremećaj hranjenja?

Pozdrav, bila bih vrlo zahavlna kad bi ste mi mogli pomoci. Ne znam kome da se obratim jer nisam sigurna imam li poremecaj u prehrani. Znam samo da vec 3-4 godine nisam sjela za stol i pojela normalan obrok, a bez da satima poslje razmisljam o istom. SRAM me reci nekome jer ne izgledam kao da imam poremecaj takve vrste. Nisam mrsava i zato mislim da mi ljudi ne bi vjerovali. Misli o hrani i gubljenju kilograma preokupiraju mi misli. Ne mogu se koncentrirati na nista drugo u svom zivotu. Ometa me cak i ucenju zbog cega mi faks pati. Sve je pocelo kad mi je dijagnosticiran IBS, odnosno kada sam krenula na dijetu kako bi ublazila simptome. Malo po malo sam izbacivala stvari iz prehrane, sve dok nije doslo do toga da sam jela zdjelicu rrize na dan. Izgubila sam 10+ kilograma. Kada sam krenula opet normalno jesti, kilogrami su se poceli vracati cega me bilo uzasno SRAM. Krenula sam na razne dijete, ali ni jedna nije bila djelotvorna i uvijek bi je zavrsila tako da bi se prejela pa iduci dan zapocela neku drugu. Prosla je godina-dve, a ja jos uvijek ne znam i ne mogu normalno jesti. Ako jedan dan jedem osjecam se krivo pa sljedeci ili sljedeca dva ne mogu jest, nesto mi ne dopusta. I u dane kad jedem to nisu normalni obroci. Jedem sve cega se dohvatim, npr. colu i sladoled za dorucak. Jedem citav dan i nakon obroka me toliko boli trbuh da mogu samo lezat u krevetu. A ne zelim citave dane lezat u krevetu, jer sam ili preumorna ili me previse boli, zelim napokon opet zivjeti. Ima li netko ista slicno?
Hvala unaprijed
laurinLee is offline  
Odgovori s citatom