Pogledaj jedan post
Old 29.09.2017., 08:55   #10
Evo da ti odgovorim iz prve ruke. Mi smo u srednje veličine zgradi na zadnjem katu i isto imamo otvorenu terasu. Isto zbog kvalitetne gradnje susjedu ispod je voda curila u stan. Mi nismo sa njim u lošim donosima, točnije nismo u nikakvim, ni ne znam iskreno kad ga sretnem da je to susjed ispod nas. I čovjek je došao prije koju godinu reći da voda curi, pitao da li bi mogli majstori to popravljati. E sad, to znači da smo mi imali njegove majstore u našem stanu tjedan dana. I okej, nismo ništa rekli, šta sad, pomoći ćeš i to je to. No problem je nastao kada smo mi majstorima rekli da želimo da nam terasu ostave u istom stanju kako i prije, a to se nije dogodilo! Jer pločice koje smo mi imali postavljene po terasi, a oni su ih samo neke razbili, zamijenili su ih sa drugim pločicama. Nemoj da ti kažem na šta je terasa ličila! Normalno da smo popiz.... Pomogneš nekome bez riječi i na kraju se osjećaš posran.
E, ali onda se isti problem dogodio godinu poslije, valjda ovi prvi majstori ipak nisu popravili stvar kako treba i kada je zvao susjed da je li može on poslati majstore mi smo naravno rekli ne. Onda su on i majstori došli nakon tjedan dana da vide samo terasu sa predstavnikom stanara, ali ni to nismo dopustili. Na kraju su oni postavljali skele uz zgradu i njemu nekakvu zaštitu po plafonu stavljali, šta ti ja znam, ali znam da je fakat dugo trajalo....

Dakle, minimalne su ti šanse da ti susjed dozvoli tako nešto, ali probaj I javi šta je susjed rekao, zanima me
__________________
...eye for an eye makes the whole world blind...
sfingaaa is offline  
Odgovori s citatom