Pogledaj jedan post
Old 13.10.2017., 19:41   #16
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ovo. Ako je možeš prikazati kao nasilnicu i dobiti skrbništvo, go for it. Inače rastava stvarno ne bi bila fer prema djeci - ti si birao suprugu, ona nisu birala majku. Ti si fizički jači od nje, ona nisu. Ako pobjegneš i ostaviš ih u takvoj situaciji sumnjam da će ti to ikada oprostiti.
Zašto ne bi bilo fer prema klincima?

Ja mislim da bi bilo i više nego fer. Djeci je potrebna sigurnost koju s takvom majkom nemaju. Žena je možda čak i bolesna što bi svakako trebalo provjeriti. Misliš li zaista da klinci ne razumiju i da im takva situacija ne stvara stres? Uzmi sve do sada proživljeno i rastavu pa razmisli je li takav rez koji će možebitno rezultirati normalnijim životom bolniji od još x godina obiteljskog nasilja.

Ljudi, rastava nije smak svijeta ako su ljudi NORMALNI te u glavi imaju stav da bez obzira na razvod i dalje mogu biti obitelj. Oko sebe imam primjera ljudi čiji su starci ostali u usranom braku koji se na njih odražava i dan danas u kasnim dvadesetima jer su im veze sjebane poradi činjenice da su upijali nenormalan odnos svojih roditelja. Primjerice, moji su bili razvedeni i imali su predivan odnos uvijek, a ni brat ni ja nismo osjetili teške posljedice njihovog razvoda BAŠ ZATO što smo imali osjećaj zajedništva i umjesto svađa upijali njihovo međusobno poštovanje unatoč tome što su bili razvedeni.


C'mon
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom