Tema: Kolesterol
Pogledaj jedan post
Old 30.10.2009., 19:50   #75
Ima li tko kakvih iskustava sa tabletama koje se daju radi sniženje kolesterola i da li je istina da se moraju piti cijeli život?

meni je kolesterol otkriven slučajno i bio je 6,00, mršava sam, ne jedm masno, ali jedem sve, jedino što puno jedem je slatko, dobila sam dijetu koje se jednostavno nisam mogla strogo pridržavati jer po njoj skoro ništa niti ne smiješ jesti. jabučni ocat nisam mogla piti jer mi je odvratan okus, nego umjesto njega kupila sam neke tablete na biljnoj bazi i za 3 mjeseca ne da mi se smanjio nego mi se povećao na 6,3.
S time da su trigleceridi bili u redu, a na ponovljenoj kontroli su se još i smanjili (a navodno oni se ipak više odnose na slatko=, dok se kolesterol povećao uz uzimanje tih biljnih talbeta.=.

Ne znam koliko svemu tome može biti uzrok stres, nažalost imam i genetske predispozicije, mada mi doktor kaže da sam premlada za tablete, jednostavno mislim da sve ove tablete na biljnoj bazi ne vrijede ništa i od togaslabe vajde, ako se već ne možeš pridržavati dijete, po kojoj ne smiješ skoro ništa niti jesti...

Dobila sam sada u apoteci neke talbete na bazi riže, kao to je jako dobro, ne znam da li je to tko koristio, no nisam što se svega toga tiče neki pretjerani optimist......
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom