Pogledaj jedan post
Old 04.07.2011., 19:08   #15
Leaglizacija ili ne

Pozdrav svima u skladu sa mojom prvom porukom i registarcijom zbog interesa za ovu temu. Bilo bi stvrano zanimljivo da se ovdje uključe ljudi iz struke zbog poznavanja činjenica i naravno boljeg temelja za kvalitetnu raspravu, jer će tema sigurno biti na tapeti u nadolazećem periodu. Osobno vodim boj već nekoliko godina sa jednom bespravnom građevinom na jugu Dalmacije (a gdje drugdje) u centru turističkog mjesta, a u kojoj se usput još obavlja i naravno nelegalan obrt. Sve naravno popraćeno stalnim neredom i bukom. Obzirom da je inspekcija već izlazila na teren i registrirala bespravnu gradnju dala nalog i rok da se situacija vrati u prvotno stanje, čisto me zanima što sada... Pogotovo iz razloga što se čini da ne postoji nikakav interes ljudi iz inspektorata da se stvar dovede do kraja unatoč tome što ne postoji nikakva inicijativa "graditelja" da provede nalog od inspektora. Da li dakle sva dosadašnja rješenja padaju u vodu i omogućava se uz adekvatan iznos da se legalizira nakaradno zdanje čija je namjena sve samo ne stanovanje i rješavanje stambenog pitanja?! Hoće li se uopće više išta poduzimati po ovakvim pitanjima do trenutka donošenja ovog zakona koji je bez sumnje pomno planiran za predizborno vrijeme?! Daleko od toga da jedini imam ovakav slučaj.
mrgreen is offline  
Odgovori s citatom