Pogledaj jedan post
Old 02.04.2012., 11:05   #48
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Mlađeg je čuvala baka do prije 3 tj, nekad bi ga probudili mi dok smo se spremali na posao i stariji u vrtić, nekad bi ostao spavati pa bi produžio do 10-10.30
ovo kod nas nema šanse (bar za sad) da se dogodi on spava, ja se izvučem iz kreveta i tiho krenem u wc, evo njega sa "mama mama nana nana"
mi produžimo malo vikendom, ali tada spava kraće popodne (iako mu ja pomaknem popodnevno spavanje, pa je jednako budan od buđenja).
kod njega je u biti pravilo da uvijek ima jednaku ukupnu količinu spavanja.



ovo za ručak: kod nas je recimo hranilica pravilo jer on inače pojede tri žlice, taman da nije gladan, i otrči dalje.
to mi nije problem ako smo na tim spominjanim izletima, jer onda tutnem pecivo i sl, ali kako mi se doma ne da nutkati svako malo, a kad je gladan je kao gladno dijete , onda ga držim zarobljenog u hranilici (trenutno uz časopise o autima ) dok ne pojede većinu obroka.

jedino bi ga mogla hraniti ako pri tome nešto gleda, ali to izbjegavam jer smo dosta strogi oko gledanja crtića, i više volim da ga gleda dok ja npr. pospremam suđe od ručka u mašinu (jer se inače pokušava popesti u nju )
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom