Pogledaj jedan post
Old 01.03.2014., 15:30   #69
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
Nismo se dugo zabavljali.Zivjeli smo skupa 15 dana prije vjencanja kod njegovih roditelja.Meni je to bio pakao i odselili smo se u podstanare koje su moji placali jer on mora izdrzavati svoje.On je svoju platu davao svojima gotovo cijelu a moji su se brinuli za nas placali kiriju i ostalo.Puklo je onog trenutka kada se opet umjesala njegova mama i zeljela da se on vrati.Naravno tu je bio kraj.Otisao je svojima ja svojima.Sada je nadam se sretan
Napravili ste više kardinalnih grešaka. Danas su ljudi svakakvi i samoživi, velik je rizik stupati i s kim u ozbiljniju vezu. Zato, koliko je god moguće, trebaš bit siguran da imaš posla s ozbiljnom osobom.

Dakle, razuman period hodanja, da upoznaš osobu. Zatim, jedan period zajedničkog života, jer jedno je vidjet nekoga dnevno na nekoliko sati, a sasvim druga stvar živjeti s nekim 24/7. Naravno, obavezno živjeti odvojeno od roditelja.

Tek tad, ako sve prođe u redu, razmišljati o braku. Čak i onda, postoji velika šansa da se zajebeš i da sve propadne.

Nažalost, danas su takva vremena, veze i brakovi su postali kratkoročna i potrošna roba.

Vas dvoje ste napravili školski primjer krivog pristupa braku u današnje doba.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom