Pogledaj jedan post
Old 19.09.2017., 20:45   #751
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Da.
I posljedica haranja SDP-a u Rijeci i okolici je sustavno zaostajanje mikroregije odljev mozgova u tuđinu.
Dok, s druge strane, pametno vladanje Zločinačke u zaleđu Dalmacije i Slavoniji donijelo im je neviđeni napredak i višak radnih mjesta te posljedično tome i doseljavanje radno sposobnog stanovništva.




Malo si blebnuo, ne?
A jesu onaj vodotoranj u Rijeci sravnili,sva sreća pa je onaj u Vu, majstor projektiro da još stoji.Rijeka nije najbolji primjer uspješnosti SDP-a.Bio sam u rovu sa ekipom iz Vž,ne zajebavam se,pravosudna,poslalo ih.Pošto,možda,nemaš realnu predstavu kako je to tu izgledalo,mogu ti na pm poslati pokoju adresu da se raspitaš.Što je najgore,uopće nisam hdz i ne volim ih,ali ipak ne treba neke povjesne okolnosti pripisivati njima.Npr.gubitak tržišta jednog Belja,npr.sankcije Rusiji....odi u Mađarsku,ovaj dio prema Mohacs,pa dalje prema Budapest...nisu rata vidjeli,nisu hdz vidjeli,a izgleda kao da je Irma prošla,odi prema Novom Sadu,nisu rata vidjeli,nisu hdz vidjeli,pa je Yugo 45 srednji stalež.A i tom hdz-u u mom kraju su uglavnom glasači zagorci i međimurci,doselili negdje iza 47. i njihovi potomci.Možda imaš neke rodbine,pa priupitaj zašto to rade.Kada je bila furtutma 91.,obitelj moje sadašnje žene,zbrisala je familiji u Međimurje(dobro,ne u Varaždin),pa su za dva tjedna htjeli nazad četnicima.Tako,da čitajući tvoje upise,pomalo ih razumijem.Prvi susjed mi je zagorac,dođu njegovi(sin i snaha),pa kad odlaze,poslije ,dođe meni,pa si spijemo,pa kaže,ne znam jel sam sretniji kad dođu ili kad odu.Ako je tema Glavašević,menageri bi rekli da je brand prodao za jako male pare.

Zadnje uređivanje polki : 19.09.2017. at 21:48.
polki is offline  
Odgovori s citatom