Pogledaj jedan post
Old 21.09.2017., 13:22   #1174
Nemam ti ja baš lijepo mišljenje o onom što sjedi u pravnim odjelima državnih i javnih službi u Lijepoj našoj, a bogami ovi u RRiF-u imaju psoebne tukce na platnoj listi i to ne zato što nekog ne volim, nego upravo zbog svega onog što sam čula iz njihovih usta - kad bi došla ko stranka, a da mi nisu znali struku.
Prestrašno šta im je znalo iz usta dolaziti.

A ovaj rezultat je odgovor kad si dobio posao, jer si u stranačkoj mladeži... ne znam kako da drugačije to protumačim
Mislim, aj sad ti meni reci na šta tebi naliči taj odgovor?
S jedne strane ti u prvoj rečenici metne "puni" pod navodnike, a onda u drugoj napiše da ima pravo na puni.
Prvo ti napiše da se GO određuje za svaku kalendarsku godinu, a onda dole da objašnje nje koje je

Dakle, ZOR kaže da radnik za kalendarsku godinu ima pravo 4 tjedna GO.
Ako netko ne zna šta je kalendarska godina - guglajte. Od 01. siječnja, do 31. prosinca.
Sve ispod toga je razmjerni dio.


Iako ovaj dio sa 6 mjeseci mi nikada nije bio jasan, niti koja je njegova svrha. Poslodavac ti i tako daje godišnji kad hoće i kad mu paše
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom