Pogledaj jedan post
Old 07.10.2017., 01:53   #2419
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Nije frendica nego poznanica s kojom me prije par godina spojilo nešto kakti profesionalno. Sjela mi je na prvu, svidjela mi se i nekako mi je bila najbliža od ljudi koji su s nama sudjelovali u tome. Prije dosta vremena bila sam joj poslala sms da bih voljela s njom na kavu jer sam bila odustala od te aktivnosti i nismo se više sretale po inerciji. Tada nije ništa odgovorila i nismo se čule ni vidjele sve do nedavno, slučajno, u prolazu. Izgledala je kao da joj me drago vidjeti (ona se meni javila, ja je ne bih ni skužila jer sam ćoro), i kao, jel mi isti broj, javit će se za druženje neko. Stvarno bih voljela da se javi, dapače, poslala bih ja njoj poruku ali mi je bed jer sam već jednom tako ostala visjeti. A možda je s njezine strane to bilo ono pristojno "čut ćemo se", za koje obično obje strane znaju da ništa od toga. Eh.
Javi se zenskoj ako ti je bila simpa, ko zna sta je se njoj u zivotu desilo, mozda joj je umra neko u rodbini, mozda je se razocarala u ljubav i camila u sobi po godine, mozda je strebala za ispit, putovi se razilaze i spajaju, ti dobijas ako ti je bilo ugodno, a tila bi ponovit druzenje, to je za tebe plus, a ona ako joj ti nisi sjela, pa te odj. ima pravo na to.
Moze zenska bit u depri, po foruma je u depri jbt, a svi uzivo izgledaju nasmijano i normalno, samo ako te i odj. ne pripisuj ni njoj ni sebi negativne karakteristike, jednostavno u zivotu s nekim imas kratkorocno iskustvo druzenja, s nekim dugorocno, bitno da uzivas u tom periodu druzenja i da se ne forsira nista radi zadovoljavanja forme.

Nemas sta izgubiti.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom