Pogledaj jedan post
Old 12.06.2007., 07:55   #76
Quote:
Actrice kaže: Pogledaj post
nisi jedina. Ne moraš očajavat zbog toga, bolje ne imat nikakve prijatelje nego kvazi prijatelje. Sad moguće da ovo zvuči malo preisključivo, ali kvaliteta je bitnija.
Kažeš da si u srednjoj imala prijatelja, i ja sam. I vjerovala si da će te se družit i nakon srednje, i ja sam. I onda, nekadašnja najbolja prijateljica me nazvala dan poslije prijemnog da vidi jesam li se upisala na fax i gdje, a kad je čula da idem u Zg, bilo je gotovo.
Ako smo daleko jedna od druge, ne znači da ne možemo ostat prijateljice, pa se viđati povremeno, kad možemo i jedna i druga, bar ja tako gledam na to. Ali ne, zaboraviti ćemo sve naše šale, sve sate te sate razgovora i sve što nas je nekad povezivalo. Zašto? Ne znam, nikad nisam dobila odgovor. Mogu samo nagađat, neka bude,svako danas ide za svojim poslom, jednostavno gleda kako da se probije u životu i ljudi koji im više nisu od koristi samo smetaju. Ako se nekad sretnete u gradu, lijepo ćete se pozdraviti, kako zdravlje, kako život i ćao.
Eto, tako završavaju neka srednjoškolska prijateljstva koja su se nekad činila neraskidiva. Na svu sreću, neka traju zauvijek.
Na fax-u je to možda malo drugačije, jer ipak tu ste jer imate slične interese i to vas dodatno poveuje, pa postoji šansa da prijateljstva duže potraju. Međutim, ako ljudi nemaju interesa jedan za drugog izvan uobičajenih fakultetskih tema, nema tu pravog prijateljstva. U ovom slučaju, kompromis - bit ću s tobom, da ne budem sam.
Ali ni oni pravi prijatelji koje sam spomenula na vrhu nisu bez mane, ali eto, navikneš se da ih prihvatiš, jer bome nisam ni ja savršena.
Dobro, da sad previše ne duljim, to je to, nema tu nekog lijeka, nikad ne znaš što te u životu čeka i di ćeš koga upoznat.
ta cura se možda od tebe udaljila jer ju je povrijedilo to što si otišla daleko od nje! mogla si joj objasniti ovo što si sad nama. možda je mislila, da ako ideš da je to prekid i sa njom. treba se nekad ljudima nešto objasniti

čuvajte prave prijatelje, jer prijatelje je odvratno lako izgubiti, a užasno teško naći!!!!
ljupka 11 is offline