Pogledaj jedan post
Old 04.09.2014., 10:19   #24
Pozdrav, ljudi! Evo ja sam nova na forumu, pročitala sam zadnjih godinu dana na temi Sve za vjenčanje u Dalmaciji i nisam našla odgovor na ono što me zanima. Možda mi vi možete pomoći... Tražim fotografa za vjenčanje u 9. mj. dogodine u Splitu. Marinković mi je možda malo i previše drugačiji za mene, a i skup. Sviđa mi se Papaja, ali su i oni skupi. Bonačić me nekako nije oduševio, ne znam... Foto Dalmaciju sam gotovo rezervirala, ali sam onda čula grozne dojmove od nekih njihovih klijenata pa sad ne znam što da radim. Beep pictures mi se čini ok, ali su zauzeti na moj datum. Fotografije su mi stvarno bitne, ali nekako sam se izgubila u svemu ovome. Uvijek sam mislila da ću fotkama nekog studija bit oborena s nogu, ali to se jednostavno nije dogodilo. Možda sam previše očekivala? Iskreno, želim i slike s poziranja, one su mi također bitne, ali važno mi je i da fotograf uhvati neke spontane momente u crkvi i u sali. Ne znam uopće što da mislim o nekima, pa vas molim za dojmove i zapravo bilo kakve informacije o sljedećima: Foto Dalmacija, Studio Jukica, Smile, Gašpar, Studio Forever. Zbunjena sam, presing mi je i molim vas za pomoć. Hvala!
mishmi is offline  
Odgovori s citatom