Pogledaj jedan post
Old 24.08.2016., 12:30   #95
Naravno da inzistira da se stvari poslože.
Na njegovom mjestu bih i ja inzistirala jer je iz postova očito da bivša traži nekakvu podršku od njega što se tiče novog partnera, a sa svoje strane ne odrađuje kako treba. Djeca od 6 i 10 godina nisu glupa, pogotovo ne ovo dijete od 10 godina i ako bivša i novi izabranik provode zajedničko vrijeme sa djecom(a provode) naravno da tu ima intimnosti koju djeca vide. Djeci u toj dobi –tu govorim o ovima od 10 godina ( s tim da računam da ovi malo mlađi vjerno prate starije) jako dobro znaju što je prijatelj a što je dečko. Imam sina od 9 godina i tu se već na veliko priča o zaljubljivanju, odnosu dečko-cura i sexu i moguće je da ih zbunjuje i nervira taj pojam prijatelj a ipak nije samo prijatelj. Na dalje, kada krene zajednički suživot, bitno je da njih dvije bivših odrede pravial prema djeci, jer kako budu više zlazile u pubertet tako će tu biti više okršaja i sa mamom i sa očuhom. Naravno da će se i očuh jednim djelom morati uključiti u odgoj i donositi neke odluke ako će živjeti s njima a cure bi tu mogle debelo koristiti činjenicu „ti mi nisi tata, nemaš ti meni šta govoriti“.....
Imam iskustvo svojeg šogora koji se rastao kad su klinci bili 5 i 6 godina. Bilo je svega-najgori je bio početak kad je bivša činila sve i živo samo da klinci ne idu kod šogora.Onda je nerkako došao taj bubertet kad su joj oboje krenuli raditi probleme pa je skužila da treba šogorovu podršku , e onda su tek njih dvoje počeli funkcionirati (recimo) normalno.

Nausikaja, zašto nebi tražio od bivše da posloži stvari kada se njemu žali da su cure bezobrazne prema novome zbog njega!? Pa on hoće, neće mora sudjelovati u životima svoje djece a ona je toga moral biti svejsna kad su se rastajali-ako je bivši ne znači da ga tek tako može obrisati iz svoga života. ne ide to tako....
Dodagoda is offline  
Odgovori s citatom