Pogledaj jedan post
Old 28.07.2017., 02:54   #5
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Psihijatri su samo ljudi, prema tome možeš pronaći iste dijagnoze kao i na prosječnom uzorku populacije. Osim toga taj posao ostavlja traga na ljudima, ne možeš sa "luđacima" provoditi svaki dan 8 sati i nakon 20 godina biti normalan. To ostavi traga na čovjeku, mi se kroz život strašno trošimo.
slozila bih se!!

ne znaci nuzno da osoba upisuje studij psihologije ili medicine (u konacnici psihijatrije) jer je "poremecena" pa traze rjesenja svojih problema. naprotiv!
svi ljudi imaju neke probleme pa nisu svi psiho-struke.
a cinjenica je, kao sto radical change kaze, da ne mozes biti normalan nakon 8 sati rada s ljudima koji imaju probleme. vecina psihologa i psihijatara ima svog psihologa/psihijatra/psihoterapeuta jednako kao sto i vecina doktora ima svog doktora


Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
u mojoj su generaciji psihologiju upisivali oni koji su imali psihičkih tegoba i valjda su mislili da će ih tako riješiti. Kod psihijatara sam pak zapazila sklonost narcizmu (ne nužno NPD-u)
molim te daj mi primjer tih "psihickih tegoba". ne mislim nista lose nego me zanima sto su za tebe psihicke tegobe.
netko bi moj okp opisao kao psihicku tegobu, netko ne bi. pa tako i tvoji kolege iz generacije mozda imaju svoje 'musice' koje nuzno ne moramo klasificirati kao poremecaj
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom