Pogledaj jedan post
Old 23.09.2017., 21:34   #927
Nisam u toku s naœom politiækom "pozornicom", pa ne ¿elim mlatiti praznu slamu s bilo æim u vezi nje

Œto se tiæe pokreta Kukiz -ima cijelo vrijeme podosta stabilno tlo na PL politiækoj pozornici, jer za sada svoja izborna obeæanja trude se ispunjavati (naravno koliko im PIS dozvoljava) a i nemaju za sada na svojem "raæunu" skoro nikakvih afera za razliku od ostalih partija, koje su na vlasti.

Ne znam dali znate, da je Kukiz poznati Poljski pjevaæ, a njegov kolega iz pokreta Piotr Leroy Marzec jedan od najpoznatijih rapera i bio je godinama jako kontroverzan, te su se milijuni njih smijali i æudili kada su dospjeli s pokretom u parlament.

Ako ne budu imali afera mogu se kladiti, da æe pokret Kukiz godinama biti u parlamentu, jer su dosta blizu narodu (barem nekolicini miliona) svojim pogledima i mnogi iz tog pokreta nisu bili prije politiæari, tako da su time joœ bli¿e narodu.

A i na plus imaju da se nastoje ne mijeœati u raznorazne afere drugih partija.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom