Pogledaj jedan post
Old 17.11.2008., 12:34   #9
Eto,da i ja s vama podijelim svoje iskustvo...jos kao stvarno dijete, s 12 godina prilikom operacije slijepog crijeva, operirali mi i cistu na desnom jajniku...strasno!!! Sokantno...nekoliko godina sve ok, kasnije pocela koristiti hormonalnu kontacepciju, i sve super bilo...oduvijek prestrasno bolne menstruacije s padanjem u nesvijest, povracanjem, nemogucnoscu dizanja iz kreveta prva dva dana, obavezno primanje injekcija protiv boli...jako puno se napatila, i nazalost jos uvijek...prije dvije i pol godine sam prestala piti pilule,...ubrzo zavrsila u bolnici, strasno velika cista, velicine narance...i, oni nisu znali sto da naprave...maltretirali me nekoliko dana, hoce-nece me operirati...uzas...na kraju, nevjerojatno, cista pukla prilikom menstruacije... i od tada skoro svaki drugi mjesec:cista na desnom jajniku...sprecava mi "normalan" zivot...stalno u bolovima, panici, zabrinutosti...ne smijem piti pilule zbog drugih zdravstvenih problema...doktori mi nemaju nista "pametno" za reci...ne znaju da li ce utjecati na neplodnost...uglavnom, vise sam luda od svega toga...ali, nikada mi nije na kraj pameti bilo da zbog svega toga, a, kamoli zbog bolova, uopce pomislim i predlozim operaciju jajnika i maternice???!!! Zvuci nevjerojatno!!!! Zene se svim snagama bore zadrzati jajnike i maternicu. a, ti bi s 21-om godinom to sve vadila...mislim da se tu radi o velikoj neozbiljnosti, nezrelosti, i da je nepotrebno debatiranje...i, samo da te pitam...kako i na koji nacin su ti rekli da si neplodna, ako nisi pokusavala uopce zatrudnjeti??!! Po toj tvojoj "dijagnozi" neke stvari mi nisu jasne...oprosti, ali, mislim da s toliko malo godina, takva razmisljanja...strasno!!! Ne mozes trpjeti bol, pa, neka ti operiraju???!!!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom