Pogledaj jedan post
Old 12.09.2007., 15:07   #18
Znam da ću sada zvučati jako kliše, ali odnos dvoje odraslih ljudi nikada nije jednostavan...i kad kažu da je komunikacija najvažnija, to je stvarno istina. Također, mi bi svi rezultate odmah i sada...npr., ti se jedan, dva, tjedan dana trudiš, a tvoj partner to ni ne vidi...i ti odustaneš...i kažeš, ma kaj sam ja isto lud/luda...a njoj/njemu bi trebalo barem još mjesec dana da uoči promjenu i vidi da to nije samo trenutak tvoje dobre volje.

Ono što želim reći je da iako imaš osjećaj da se trudiš i daješ sve od sebe, budi iskren/a i reci koliko stvarno daješ sebe. Koliko stvarno vremena potrošiš na brak/vezu?
Ti radiš neki posao, ugovor, tender, pišeš članak, diplomski, radnju, mjesec, dva, tri...i imaš neki mali rezultat...jedan ugovor ili članak... a sad zamisli dvoje ljudi...odraslih sa svim njihovim stavovima, emocijama, dobrim i lošim danima...i da se sve odmah poklopi...teško...

Ali treba poceti
...danas sam zagrlite svog partnera i reci mu/joj da vam je važan i jako drag...

I nemojte odmah poluditi na nju/njega za svaku sitnicu...sebi brzo oprastamo, zasto ne i njima, koje volimo vise od sebe...
danijela211 is offline  
Odgovori s citatom