Pogledaj jedan post
Old 28.09.2009., 19:34   #199
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Ovako..imaš pravo na zdr. osiguranje preko faksa kao redovan student ako si navršio/la 26 godina..znači tražiš na faksu u referadi da ti ovjere TISKANICU 2 koju kupiš u narodnim novinama i onda kad ti ovjere sa tom tiskanicom 2 i potvrdom o redovnom školovanju odeš u hzzo gdje ti pripada faks (istočni dio grada Klovićeva 1, zapadni dio Jukićeva 12, N.Zagreb, Remetinečki Gaj)

Razlika u tome kad osoba navrši 26 godina nema više pravo biti osigurana preko roditelja kao redovan student nego mora biti preko faksa..eto nadam se da je sad jasnije..

status redovnog studenta prestaje s akademskom godinom u kojoj se napuni 26-ta god jel? a i osoba nemože biti osigurana preko roditelja douz d 26-tog rođendana? Jel je* oK. mene od travnja do sad evo 30.09.2009 je osiguravao fakultet. sad sam upisala zadnju godinu petu fakulteta. i blokirali mi iksicu što povlači da daklem vjerovatno nemam više studentska prava. ALI ja sam studentica pete godine. wtf? studentica bez prava. dali po tome jednako tako nemam ni prav ana zdravsveno preko faksa?
felis23 is offline  
Odgovori s citatom