Pogledaj jedan post
Old 22.05.2008., 21:10   #12
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
zašto?
ja ih imam jako puno i to me izluđuje.
znam da puno aspekata pokazuje talente(ali od silne svestranosti i željom da se baviš sa puno toga istovremeno,jednostavno izludiš ili si pod stresom,pa onda padneš u depresiju zbog tog stresa).

npr.moj brat ima malo aspekata,ali je puno sretniji od mene(nije toliko hiperaktivan,jako je lijen,i ništa ga ne zanima).
evo si i sama djelomicno odgovorila na to pitanje manjak aspekata pogotovo glavnih moze ukazivati da osoba nema dovoljno unutrašnjih poticaja za akciju ili usmjerenje prema nekoj određenoj temi sta uzrokuje na kraju ljenost i ne zanimaciju za ista...ti mislis kako je njemu zivot ljep, bez briga i da uziva jer ima manjak aspekata da nema napetosti i briga . On vjerovatno ignorira teškoce, ne obazire se na njih i sretno zivi. Ali onog trena kada nastupe problemi,on vjerovatno ne zna kako da izadje na kraj s njima ili jednostavno bjezi od problema, potiskujuci svoja osjecanja. Ne zna kako da se direktno suoci sa problemima. I opcenito nece nista da napravi od svog zivota jer nema tog poticaja.....to je moje osobno videnje manjka aspekata mozda grijesim, jer ne znam detalje u vezi tvog brata..ovo je opcenito
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Odgovori s citatom