Pogledaj jedan post
Old 04.10.2009., 20:32   #1767
Quote:
elvis again kaže: Pogledaj post
Kome i koliko primjeraka treba poslati? Neki mi govore tri primjerka (min. finacija, prekrsajnom sudu te mupu?)
Govore ti gluposti. Sve nosiš u postaju koja te kažnjava. Dva primjerka njima idu, a jedan tebi ko dokaz da si se žalio u za to predviđenom roku. Pogledaj tu:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=1587

Situacija nije klasična situacija na normalnoj cesti pa probaj na osnovu toga prilikom suočenja (koje će uslijedit na sudu nakon žalbe) objasnit sucu svoju poziciju i što si i kako radio. Virujem da neće bit tako rigorozno. U današnje vrime nije mala stvar nekome iz džepa iščupat 4500 kuna.

Sritno!


Quote:
Ryuu kaže: Pogledaj post
A da vidis situaiju, presmijesno...kaze nacelnik "Evo kolege ce sad preuzeti slucaj" (slucaj!! lol)
Čudi me da specijalce nisu pozvali

Quote:
Ryuu kaže: Pogledaj post
Uglavnom.. razmisljao sam mozda poslat jos jedan PRIGOVOR ovaj puta al mi je malo retardirano jer sam priznao da sam presao preko crvenog onim potpisom na licu mjesta.. jedino nekako formulirat prigovor da lici na zamolbu.
Ko što Katrin kaže, potpisom ništa nisi priznao.
Uostalom da se ja žalim, opisao bi cilu situaciju kakva je i bila - prelazak ceste pod crvenim, nigdi nikoga, ne ugrožavanje nikoga, al mislim da je sad već kasno za prigovor. Šteta.
Sam odluči što ćeš.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom