Pogledaj jedan post
Old 19.03.2007., 15:24   #18
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
A meni su dva ginica rekla da mogu odmah slijedeci mjesec. Jer su tako male doze hormona u pilulama da je to zanemarivo. Plus toga velike su sanse zatrudnit odmah nakon prestanka uzimanja pilula jer jajnici pocnu radit 100 na sat i dlazi do ovulacije koje nije do tada bilo.

Ja planiram s dragim pocet "radit" na bebacu negdje na jesen, a u lipnju mislim prestat pit pilule. Pa kad se desi dobro se desi!

sad bi im rekla što rade jajnici 100 na uru.
Meni je isto ginićka rekla da mogu nakon tri mjeseca, ali ja sam odlučila nakon godinu dana.Imala sam takav filing, dovela se u super formu uzimala folnu kiselinu tri mjeseca prije nego što sam odlučila, a onda kad je sve bilo jeltene pripremljeno onaj gore odlučio Pa smo pokušavali godinu dana, pa išli na pretrage koje su pokazale da je s nama sve u redu , pa mi je ginićka rekla da je to možda zato jer sam jako dugo uzimala pilule, pa onda kada više nisu imali ništa pametnog za reći rekli da je to zato jer smo previše fokusirani na to ( drugim riječima okrive te da nisi u stanju ostati trudan jer si opaljen), pa sam nakon tri godine ipak ostala trudna i danas mi bebac ima 15 mjeseci
Ma u biti čovjek čuje puno raznih informacija, a kad pitaš doktora opet svako svoje tupi pa ti budi pametan.
Evo jedan primjer. Kad se stariji sin rodio govorili su ne do Bog pampersice, samo platnene pelene,a sada je to nešto najnormalnije. Naravno mi i dalje preko pampersica povijamo djecu na široko, a u većini zemalja se to ne radi.Smatraju da je nepotrebno.
Kod nas ti patronažna kaže da ne smiješ 20 dana van, a mojoj šogorici je u Njemačkoj pomagala gurat kolica preko snijega.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom