Pogledaj jedan post
Old 01.06.2011., 10:14   #12
Wink

Rav 4 novi 2.2 dizel 150 ks 245000 ili Ix 35 2.0 crd 184 ks -217000 kn..


Razlika u cijeni 28.000 kuna i 34 kS u korist Hyundai (pretostavljam da si gledao približno sličnu opremu).

da al nekako čisto intuitivno toyota uljeva više povjerenja neznam nekako me strah kako če taj ix35 izdržat 4 godine a u toyotu sam siguran...opet možda se varam

4 godine....zbilja mislita da je Hyundai toliko loš da 4 godine nemre zdršati. Pretpostavljam da osoba koja kupuje takvo vozilo ne misli 100% koristiti njegove performanse, jer zto nije niti jedan automobil napravljen.

vrhunski i jedan i drugi, rav ima tradiciju i drzi cijenu ali ne kupujes auto da ga prodaješ

Rav ima tradiciju i drži cijenu. Pitanje je koliko ga dugo misliš voziti, odnosno koji te od njih čini stretnij. Mene osobno manje 28000 kuna i 34 kS više čini sretnim.

prosli model rava i prosli model hyundaia imam i imao sam sve od troskova do osjecaja u voznji ide na stranu hyundai-a

Raspitaj se u servisu za cijene (Hyundai je kod Žitvaja najjeftiniji)

istina je da su materijali u toyoti bolji ali nisu u hyundaiju toliko losiji ako su uopce

Dali je to presudni faktor to Ti sam znaš.


28000 kuna u žepu!
__________________
Hyundai i30, 116 kS CRDi....deveta godina....potraga zamjenom krenula....nadam se da ću 2020-2022 sjesti u novi automobil...Suzuki S-Cross ili Vitara ili....do 150.000,00 kuna
Heho is offline  
Odgovori s citatom