Pogledaj jedan post
Old 14.01.2010., 16:04   #17
naravno da perem. od zadnje kupljene robe jedino nisam oprala jaknu, nit' nosila kaput na kemijsko. al' su i kaput i jakna bili skupi i u novoj kolekciji pa se tjesim da ih nije isprobalo milijun ljudi k'o sto u nekim ducanima to rade do raspadanja. ono sto ide na golu kozu u principu nema sanse da ne operem, jedino mi se par puta zalomilo da nesto sto ide preko majice obucem odmah jer mi se tol'ko svidja da ne mogu odoljet'. al' definitivno se ne osjecam dobro ako nije proslo kroz masinu. takodjer, prije sam ako bih imala previse obaveza znala ostat' bez cistih gaca pa bih kupila gacice, prepeglala ih na najvecoj temperaturi i onda jos stavila slip ulozak, iako to ne moze zamijeniti pranje. sad to vise nema sanse da napravim, prije bih kupila one prozirne jednokratne u muelleru.

inace mi se zna prilicno gadit' isprobavati stvari u ducanima, pogotovo ako je rijec o hlacama. nekad mi se desi da pozelim nesto, ali pobjegnem iz ducana jer su im stvari vidljivo prljave, pogotovo u raznim zarama i slicnom za vrijeme snizenja. btw, kupace gace vise ne isprobavam iako sam kao mladja to radila preko svojih gaca, sad samo uzmem otprilike.

kupujte hlace u peek&cloppenburgu, svi misle da je tamo sve skupo pa se ne usude ni uc'.
ok, ovo nisam trebala rec'.

p.s. i, da, k'o sto je vec receno, nije stvar samo u isprobavanju, vec u kemijskoj impregnaciji odjece koja zna bit' svakakva, plus sto nitko ne jamci da po tamo nekoj tvornici nisu trcali stakori.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom