Pogledaj jedan post
Old 27.01.2011., 00:14   #569
Exclamation

Quote:
kao-normalna kaže: Pogledaj post
Michelle, meni se dogodilo nešto slično...točno lani u ovo vrijeme. bez nekog konkretnog razloga me ostavio nakon duge i dobre veze. živjela sam kod njega vikendima, više od godinu dana. odjednom me ostavio, reko mi da me više ne voli i 2,3 mjeseca kasnije sam saznala da ima drugu i da se ona doselila kod njega!
njegov najbolji prijatelj mi je rekao da to nije nikakva bivša i sl. nego neka nova i da zapravo i on ne zna kako se to sve zbilo.
nekidan sam saznala da je ta cura muslimanka (on-bivši živi u Bosni) i nemojte me krivo shvatit, nemam ništa protiv tih ljudi, ali znam da se oni puno bave tom magijom i da je to tamo jako rašireno...onda sam počela čitati ove stranice...
da citiram njegovu sestricnu - oni su svi poludili u toj kući!
godinu dana sam se pitala zašto, šta, kako, a sad mi sve vuče na to...
Jel to bila stalno veza na daljinu ili si i ti živjela u Bosn, pa vikendima dolazila? Ne znam stvarno, kažu ima puno toga ali evo ja se prvi put suočavam i još uvijek i vjerujem i ne. Kažu najbolnije iskustvo je kroz vlastitu kožu. Ja sad samo Boga molim da to nije to samnom, jer zaista ne želim. Ali kao što ti kažeš "miriše" na to i još ti onda neko da potvrdu...
Michelle_ is offline  
Odgovori s citatom