Pogledaj jedan post
Old 10.08.2004., 03:09   #11
Quote:
T@nja kaže:
I ja sam prije 7 mjeseci nabavila maltezera iz Karlovca. Do tada nisam imala pojma o ovome sto pricate o uzgoju i komercijalizaciji tih mali peseka.
Sjecam se da sam doslu u kucu prodavaca i trazila da mi pokaze mamu i tatu mog peseka, a on me u cudu pogledao i rekao da su oni u Ceskoj!?

Sva sreca mi smo jako zadovoljni s nasom kujicom i ne znam kako smo zivjeli prije bez nje!
malo off topic:

Tanja, ja se večeras dala u potragu, kopam već sat vremena po starim papirima nebi li našla nešt' drugo za jednu forumašicu
i nađem ugovor kada sam kupovala moju psicu i....umrem od smijeha

tamo crno na bijelo piše kako moja curka ima "sve pravilno"

a mala ima takav podgriz da je to za umrijet od smijeha, i dan danas ne može svoj jezičak ugurati u labrnju pa nam ga stalno pokazuje

ma to je bila živa sprdačina, najbolje od svega mi je bilo kada su nam donjeli ugovor za potpisati, ono mi očekivali tri primjerka, a ono riba dofurala cijeli blok "in bianco" i samo otkida listove kako dila pse

inače ta "uzagjivačnica" tj. dilerena se zove "Ars Vivendi" iz Duge Rese kraj Karlovca - NEK SE ZNA!!!

ma ja sam isto sretna sa svojom malicom, bez nje se ne mogu više niti zamislit, ja sam sretna da je ona meni živa i zdrava jer kada sam je uzela zbilja nisam mislila da će preživjeti put do našeg doma kako je bila mala i slaba.

Nek se zna kakve pse dilaju i za kakvu lovu, ugovori su im bezvrijedni, nisu potvrđeni žigom, niti su potvrđeni kod javnog bilježnika - ja sam svoj "sačuvala" za uspomenu i dugo sjećanje,
ali kažem, da mi se sa psom bilo što dogodilo nemam ih za "šta uloviti".
Jasno se sječam kako je bilo... "ili uzmi psa ili nemoj, to je sve što vam mi možemo ponuditi"

Tako da se ja danas osjećam kao da sam je spasila od tih ljudi,
kao da sam je udomila, bez obzira što sam ju masno platila, tko zna dali bi uopće preživjela, srce moje malo
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom