Pogledaj jedan post
Old 22.06.2009., 12:24   #196
oni znaju da su rodilje malo neuračunjive i onda nas ne shvaćaju ozbiljno nego nas tretiraju ko da smo malo jelte prošvikale šta donekle i je istina a to mnogima od nas zasmeta...pa šta ću ja ić solit pamet tamo nekoj babici, doktoru, sestri... ljudi su tamo svaki dan i rade svoj posao, ko sam ja da dođem filozofirat, dajte ovako, nemojte onako...mogu pitat naravno šta mi rade i daju ali ić pametovat je skroz krivo i nepotrebno...
ja sam tamo došla i slušala šta mi kažu, nisam zanovjetala, nisam čak ni išla tražit čistu piđamu, briga me, donila sam svoje i ćao...ionako nije bilo čiste posteljine danima, pa je jedna gospođa šta radi u praoni, svekina prijateljica poslala u moju sobu 2 spavaćice na moje ime a ja umrla od srama kako su me ove pogledale, žene su bile u istoj spavaćici danima, naravno dala sam im te svoje jer ja ih ionako nisam nosila, bile su predebele...ali ni za to nije kriva bolnica nego žene, jer kad je napokon stiglo čisto rublje one su iše tamo i pokupile svaka po 4 spavaćice i stavljale ih umisto lancuna na krevet, brisale se s njima umisto ručnika...bilo ih je i u tuševima po podu itd.
Lake is offline  
Odgovori s citatom