Tema: Avene
Pogledaj jedan post
Old 25.01.2012., 00:27   #2619
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Zamolila bi one koje imaju iskustva s ovom kremicom za pomoć
Daklem, kupila sam Avene Diacneal.
Inače imam kožu sklonu aknama, uglavnom me napada od sredine obraza prema čeljusti. Zna se zalomiti i po bradi i čelu. A mitesera se nađe svukud. Usto imam ožiljke i flekice od akni po obrazima.
Zanima me nanosi li se Diacneal samo na problematična područja, dakle na upaljene akne, ili na čitavo lice u tankom sloju (osim okoloočnog područja naravno), i smijem li nakon nekog vremena nanijeti na lice neku hidratantnu kremu, pošto znam da bi mogao isušivati?
Unaprijed hvala na odgovorima
Ja imam triacneal, samo ima jedan sastojak vise, i nanosim ga samo navecer na dobro osuseno lice al na cijelo osim podrucja oko ociju i ne stavljam nista kasnije jer idem pajkit a ujutro obavezno serum i krema za hidrataciju
Ja se od Triacneala ljustim al ja sam sva naopacke pa ovo zaboravi da sam rekla al sto se tice akni tu mu nemam zamjerki jer ih vise nemam a manosim ga samo 2-3 puta tjedno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom