Pogledaj jedan post
Old 25.07.2006., 00:50   #7
Quote:
silly_me kaže:
Meni su bili svatovi prije 3 mjeseca (u OS sam), tako da mi je sve to još dosta "friško", ali nisam toliko istraživala da bih ti mogla biti od puno koristi. Mogu ti samo navesti moja iskustva. Vjenčanicu sam uzela u Modini, Pejačevićeva ulica, uz Katedralu. Nije bila skupa, a meni je bila prekrasna! Dosta jednostavna, a opet posebna. Mogu ti poslati sliku ako želiš... Vjenčanice se okolo uglavnom kreću od 1500 kn (stare i sto puta iznošene) do 3500-4000 (za prvo nošenje, kolekcija 2006./2007.). Naručila sam Katine kolače, i bili smo prilično zadovoljni s njima. Cijena ti je 55-60 kn po kili gdje god sam pitala. Nisam imala ogromne svatove, tako da je sve to bilo jednostavnije za organizirati. Večeru smo imali na Kopiki, i bilo je sasvim OK. Budući da sam svjetlije puti, a sunce još nije grijalo kao ovih dana, išla sam na ono špricanje bojom za tamnjenje u Perlu (kod Zrinjevca), i s tim sam bila jako zadovoljna. Cure su super. 120 kn je za cijelo tijelo. S tim da sam bila na probi tjedan dana prije da ne bih bila šarena u svatovima. Pozivnice smo pravili sami, kao i konfete. Puno povoljnije ti ispadne - ako si kreativna. Sve ostalo su radili privatnici ili poznanici - cvijeće, šminkanje, tortu, frizuru. Ako te bilo što zanima više, pitaj...
imam salu, fotografa i kolace. vjencanicu sam mislila traziti tek u 11., 12. mj. jer su mi svatovi tek u 5/07 (mozda sam malo pozurila s pripremama ), pa mislim da je mozda sad jos prerano?
posalji sliku od vjencanice i buketa ako mozes. takodjer sam izrazito svjetle puti pa me bas zanima spricanje. jel se to brzo ispire? ostaje li na odjeci? koliko se s time potamni? jesi li bila mozda u salonu MO-MI na kruznom? cula sam da ti tamo mogu napraviti vjencanicu po narudzbi? gdje si nasla materijal za izradu pozivnica i konfeta? za sad je to sve sto me zanima, ako se neceg sjetim, javit cu ti se.
pinnky is offline  
Odgovori s citatom