Pogledaj jedan post
Old 04.10.2003., 21:57   #7
alternativno liječenje raka

slučajno sam našla ovaj forum, ispričavam se unaprijed zbog jezika /ja sam iz Slovenije/ ako nešto zabrkam

Sam sam imala loših iskustva sa rakom - visoko maligni non hodgin limfom , tako da sam se 6 godila borila. Bolest se ponovila 6 puta i bila je i avtotransplatacija kostne srži u Zagrebu koja nije bila uspješna , bolest se opet ponavljala, bilo je oko 25 kemoterapija i imunski sitem mi je bio u podnu. Tako več dugo tražim nešto bi mi pomoglo ojačati se i boriti brez medicinskih sredtava koje su me samo uništavale. Prije godinu i pol naletjela sam na FHEs - mineralni prah koji oživljava vodu u našom tjelu , razstruplja organizam , pojača absorbciju hranilnih tvari i što je najvažnije jako je močan antioksidant - sto ja za raka vrlo važno. Jer dovodi više kisika do celice je i dobra preventiva pred rakom - znamo da se u kisikovi okolini maligne celice ne razvijaju.

POkazala sam clanke o FHES i mojim doktorimi i svi kazu da mogu i dalje uzimati jer mi koristi . Moji rezultati su se posle 3 mjeseci sasvim normalizirali i postala sam čudo za medicinu. Danas sam najzdravi čovek u mojoj okolini, i kad se razbolim jednostvano pojačam dozu FHES u i najviše 2 dana ja sam zdrava (prije je trajala po 3 tjedna da sa došla k sebi). A sada sam več 2 godine potpuno bez ikakvih znakova bolesti sto je i zame pravo čudo. Tako da je to zaista fenomen, odkriče 3 tisočletja i jako sam zahvalna da mi je to došlo na moj put. Htjela bi da svi znate da to postoji i da pomaže još ikome od vas.

Imam jedana članak na hrvatskom i puno na slovenskom i engleskom, pa vam mogu poslati ako mi pisete na moj mail:

[email protected]

Moze se naruciti iz Švedske , morate samo imati jednu međunarodnu kreditnu karticu. Najviše se isplati naručiti avtomatski paket 3 bočica, jer je jeftinije. Mogu vam pomagati kako se naruči i dođe direktno na vaš naslov. U Sloveniji je to več jako razšireno i imamo puno dobrih rezultata sa njime.

Jedino se ne preporučuje između kemoterapije jer može previše rasztrupiti tijelo pa kemoterapije ne može djelovat, tako da posle terapije je odličan kao preventiva protiv raka.

ovo je iz članka:

FHES je prehrambeni dodatak, a sve više kaže da ima ljekovite učinke. Zato ga doktori koji ga upotrebljavaju u svojoj praksi, priporučavaju pri liječenju određenih bolesti. U literaturi su spomenute slijedeće: AIDS, Alzheimerjeva bolest,angina, arteroskleroza, artritis, bolesti srca i žila, bolesti puteva za dihanje (emfizem,bronhitis, astma, tuberkoloza), degenerativna oboljenja,dehidracija, depresija, diabetes,fibromialgija, gljivična oboljenja, gripa, herpes, hiposija, infekcije (viralne, bakterijske, fugalne), istrošena hrskavica, kap, kronični umort, opasnosti sunčanja, osteoporoza, osteoartritis, oticanje nogu, rane, paradentoza, prehlada, rak, slaba koncentracija, slaba probava, staranje, stres, viroze, visok holesterol u krvi, visok krvni tlak, upale (desni), trovanja (sa aluminijem), ovisnost (pušenje, alkohol, kokain…)

Pozdrav

Renata
 
Odgovori s citatom