Tema: Kebab
Pogledaj jedan post
Old 20.12.2010., 19:10   #250
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
da,slazem se kolega...
i sto se tice osjeka i ja sam tamo jeo isto..tamo u crvenim trafika kucicama..i stvarno za nase pojmove ovdje je dobar..jer ima vise pravog mesa cak i janjetine..sto je ovdje nepoznanica.

ma mislim neznam,trebam li se smijat ili plakat..kad procitam da je ljudima" ovo super.da ovo...super ono.."
jedino cime se tjesim,da su to mladi ljudi koji nigdje nisu bili izvan hr....pa jednostavno neznaju i zive u mraku.

jos veci smijeh je,sto oni svi nabavljaju taj srot od istog citykebab firme koliko sam skuzio..hehe

sada sam nedavno bio prisiljen jest tam gore na vrhu tkalce..a lik me unutra pita "jesam li ja kad jeo kebab"
kao u stilu da neznam..hehe..
mislim u sebi,pojeo sam ih toliko koliko ih ti nisi srvirao i na mjestima koja ti gledas na discovery-tv


ja vjerujem,da netko tko bi otvorio pravu kebabaru..da bi imao takvog poslaaa da nebi mogao toliko servirat porcija...jer ljudi su zeljni a neznaju..pa se zadovoljavaju i govnima-pardon na izrazu


Općeniti problem je dobro jesti u Zagrebu što se tiče brze hrane.

Ovo sve što nam je ponuđeno je "dobro", a nikako odlično. Možda je nekome odlično što se tiče zadovoljavanje gladi, ali treba gledati na kvalitetu mesa, lepinje te priloga i umaka.

Ne može mi netko staviti tartar i reći kako je to blagi umak!?
To je običan tartar, kupovni i sad tvrditi kako je to nešto posebno je izuzetno subjektivno.

Da ne pričam kako u kebab ne ide svinjetina, koja se može osjetiti u skoro svakom kebabu. A kamoli da pričamo o slojevitom slaganju kebaba.
Kad uzmemo još neke stvari i pogledamo cijenu bolje je dodati par kuna i uzeti si pečeno pile u Konzumu, jer kad već nije bitna kvaliteta onda ajmo gledati kvantitativno.
__________________
Death is only the beginning
Ilargia is offline  
Odgovori s citatom