Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 09.01.2011., 19:26   #1771
Quote:
Marijan81 kaže: Pogledaj post
Vidi... nekad sam i ja mogao spavati na podu na 10 cm spužve i nisam ni pomislio diskutirati o tome. Jednostavno sam spavao i bilo mi super.
Spavao sam i na termo peći prekrivenoj dekom u vojsci i bilo mi super.
E sad, u međuvremenu su došli problemi sa snom - što netko uopće nema i nije mu bitno gdje spava.
Ja bih volio da i ne znam za ovaj topic na forumu i da se čudom čudim kakva je to izmišljotina tolika nauka o madracu tj. "nečemu o čemu i ne mislim"!
Ali nije mi tako, pa izmišljao ja toplu vodu ili ne - bio lud ili ne - takav sam kakav sam i moram se boriti s tim.
Nisi napisao kakvi su ti problemi sa snom.

U ovoj ćeš knjizi pronaći rješenje!

--------

SPAVAJTE BOLJE, ŽIVITE DULJE

William C. Dement

----------

A sada o onomu što ne piše u knjizi...

Problemi sa snom mogu se pojaviti ako spavaš ili si spavao na oprugama koje narušavaju čovjekovo magnetsko polje.

Ako u blizini imaš radijski aparat ili sat koji također negativno djeluje na tvoj san.

Ako ti je soba puna metala što privlači radijske valove kojih je posljednjih desetljeća sve više.

Ili ako prostor nisi zaštitio od radioaktivnoga zračenja koje je svuda oko nas. Ono se ne može uništiti, ali ga se može izolirati.

Pomoći će nabavljanje prostirke koju ćeš staviti ispod kreveta, potom bi bilo dobro kupiti kristale za zdravo spavanje.

Moraš redovito i vježbati kralježnicu, a to traži 10-15 minuta posvećivanja svomu organizmu.

Tvoje srce radi neprekidno, tvoj se organizam svakodnevno bori s toksinima koje unosiš u sebe i mislim da bi bio red da se malo posvetiš i svojim organima koji ti tako odano služe.

A temu o madracima shvati kao dobru zabavu jer ne postoje čudotvorna pilula, cipela, madrac...
DrŠ_ is offline