Pogledaj jedan post
Old 11.01.2017., 10:52   #780
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A što tebe tjera da guraš ljude u nekakve kalupe? Ja recimo uopće neću diskutirati o tvom odabiru, čak što više, ako je to tebi perfect match, dapače baš lijepo

Ali, tisuće je različitih i jednako divnih puteva ka sreći, od kojih su neki vrlo spontani i lijepi. I nisu se dogodili jer je netko manje vrijedan ili kompleksaš jer eto mora da je tako jer se ne uklapa u tvoju jednodžbu. Nema potrebe za potezanjem takvih argumenata jer ne vidim svrhe. Možda i zato jer muškarce ne vidim kao partnere kojima nešto dajem time što jednako uživam u njihovom tijelu. I zbilja ne vidim kakve veze imaju korekcije na mojoj fasadi 20 godina nakon predmetne jebačine o kojoj drvimo
Ne kužim di ti vidiš kalupe, ne ukalupljujem apsolutno nikoga.

20 godina NAKON JEBAČINE? Ja mislio kako žustro pišeš da na dnevnoj, barem mjesečnoj bazi spavaš s muškarcem koji nije zaljubljen u tebe i on nastavi cviliti za tobom.
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Nije uvjet..
Napucala s lika s kojim sam se sexualno super poklapala i koji me vodio do ludilo.
No zato u drugim segmentima totpalno nedposoban i nikakav materijal za nesto ozbiljno.
Pa ali ja nisam nikada i nigdje napisao da se žena nakon dobrog seksa veže za muškarca do groba i prihvaća sve.

Nego samo da joj hormoni utiču da se produbljuju emocije prema muškarcu nakon toga. Što iskusnija razumna žena može "zatomiti" ako sve ostalo ne štima, povrijedi je se, ne poštuje...

Pa čisto sumnjam da si ti nakon tog super seksa samo tako instant ohladila osjećaje.

Nego, zašto onda nisi ostala s njim u "sex bez obaveza" odnosu?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom