Pogledaj jedan post
Old 08.10.2003., 20:01   #7
Quote:
Lily kaže:
Toksicne tvari se nalaze svugdje, npr. u hrani (herbicidi, konzervansi) ili zraku (ispusni plinovi). Okriviti cjepiva za unos toksicnih tvari u dijete je najblaze receno smijesno!
Smijesno je dok nema nikakvih (vidljivih) posljedica. Dok dijete ostane autist ili mentalno zaostali ili umre ili pak ostatak zivota ima razne autoimune bolesti, onda vise nije tako smijesno, zar ne?

Quote:
Posebice ako se hrani majcinim mlijekom. Aluminij i formaldehid se cjepivima ne dodaju bez veze vec da bi im povecali ucinkovitost. Isto kao sto se ne cjepimo bez veze vec da ne bi oboljeli od teskih bolesti kao sto su ospice ili djecja paraliza!
U zadnje vrijeme ima previse "nesretnih slucajeva". Zbog takvih reakcija na cijepiva, postavlja se opravdano pitanje je li bolje riskirati neku eventualnu buducu zarazu ili riskirati da ti cijepivo unisti ili ubije dijete. U SAD-u djecu cijepe cak protiv Hepatitisa B i time dobivaju jos vise toksina! Pa tu bolest dobivaju ovisnici koji se bodu iglama! Od kud bi se dijete moglo zaraziti hepatitisom B? A bilo je dosta slucajeva u kojima su bebe jednostavno umrle ubrzo nakon primanja tog cijepiva, a mislim da se vode i sudske tuzbe (zbog zive kao glavnog uzrocnika autizma). Doktori, naravno, "ne znaju" zbog cega bebe umiru. Vec sam prije dao link o takvim stvari - malo procitaj, zanimljivo stivo. Procitaj malo i osobne price ljudi cija su djeca na*ebala. Takodjer je upitna i ucinkovitost nekih cijepiva, pogotovo onog protiv gripe. Zar mala ucinkovitost opravdava unasanje zive i formaldehida u tijelo? Ima dosta siteova koji se bave problemom zive u cijepivima: http://www.vaccineinfo.net/ http://safeminds.org/

Quote:
Zaista je neumjesno da o cjepivima sudi osoba koja nema blagog pojma, a onaj koji govori o virusnim stanicama ne samo da nema pojma o cjepivima vec nema pojma niti o osnovama biologije!
Meni su osnovna i srednja skola "u prasini" zbog zdravstvenih problema - sad sam bio na drugoj godini faksa i vec sam zaboravio imena vecine profesora. Dobro - pogrijesio sam spominjanjem "virusnih stanica". No, i tvoj komentar je neumjesan - primjer: u sudskoj poroti mogu biti iskljucivo kriminalisti?
MaxB is offline  
Odgovori s citatom