Pogledaj jedan post
Old 25.09.2008., 21:39   #18
darovni ugovor

Hvala vam na odgovorima

Ja sam ta kćer iako sam na ovom forumu "anonimna" osjećam nelagodu kad o tome pričam i slažem e sa vama da pravda i pravo ne idu ruku pod ruku. to sam osobno osjetila

17 god moj otac nije znao da li sam uopšte živa.Nučila sam se nositi s tim.
I onda se pojavi i obeća brda i doline čak kaže kao mu je žao.
Pa mi oda daruje etažu kuće(stan) ja sretna i zahvalna svome ocu.
Ne živimo u istom gradu pa tako ja svake nedelje odlazim da mu kuham , perem i čistim...................
A on lukavo čeka dan kad će njegovi dugovi ući u zastaru i glumi pred mojim mužem i mojom djecom i predamnom dobročinitelja
I sad traži dar natrag.Opet me je izigrao, prevario , opet mi nanosi bol
kao da nisam dovoljno patila zbog njegovih postupaka.
A ništa nisam tražila niti očekivala
I sad osim pravne pomoći treba mi i psihijatar jer ne zanm kao ću se time nositi.
I sad smo na sudu da istjeramo pravdu.Ali zanam da se na sudu barata činjenicama i argumentima.A emocije mogu ganuti samo one koje imaju dušu
a suci rade po zakonu gdje emocije nema pa..................
Ja nisam našla nigdje u zakonu o tome da li se ugovor raskida bez obzira što daroprimac nije znao za namjere darodavca.
Dakle , između darodavatelja i daroprimca nije postojao dogovor da se napravi takav ugovor i da se onemogući naplata vjerovnika.
Ja imam dokaze, čak i njegovo priznanje da mi nije htio ništa reći, da sam bila u zabludi punih 4 godine , da je svjesno i namjerno to napravio
tekst is offline  
Odgovori s citatom