Pogledaj jedan post
Old 19.09.2004., 03:54   #6
Razlika je dan i noc i medju carving skijama,vjeruj mi a i oznake znace jako puno. JA ih mejnjam svake sezone i isprobam bar par modela, tak da nije lako odlucit se. JA ih nit ne kupujem nego rentam. Pre skupe su da bi ih mjenjala koliko zelim a novi modeli i raznolikost je uvijek zanimljivija Za svakog rekreativca ja bi preporucila kratke carving ,onak do brade. Super su za sve osim za vozit spust Prosle zime su mi dosli starci (50god.) oboje skijasi i rekla sam im da ne vuku svoje skije nego smo im rentali ove kratke. Odusevili su se, mama je napokon bez ikakvih problema, umora i straha skijala.Mislim da su u odnosu na one ravne dan i noc i puno lakse za nekog tko ode tjedan dana godisnje. Ja imam par pari i stalno mjenjam u zavisnosti sta hocu taj dan skijat i kakav je snijeg,drustvo i sl. Prema tome za neku univerzalnu skiju i za malo zesce brzine mislim da je veleslalom skija uvijek dobar izbor. Ako imas jos kakvih pitanj,,sam izvoliJa se momentalno palim na one trick skije koje imaju zavinute krajeve na obe strane to mi je sad sljedeca zanimacija,hehe.Luda baba. A muz kupije fats,one skroz siroke za duuuuboki snijeg. Jebiga ,mala dijeca samo da su nam igracke
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom