Tema: Stiforp
Pogledaj jedan post
Old 31.01.2012., 23:41   #14
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
Ajme Mario se malo uživio i nije bas dugo potrajao.
Mogao je barem naučiti multi-quotati ili bar osnove foruma da nema ref linkova itd...

Uglavnom, ljudi sretno - mozda je dobro sto sad ulazite jer u takvim sustavima (pa makar bili i scam) najbolje prolaze oni koji se odmah na pocetku uclane, ali zapamtite - tu debelo najbolje prolaze pokretaci cijele fore, pogotovo kad vi radite sav posao marketinga umjeto njih.
Ne kazem da tu nema zarade, ali to o 2000 - 8000$ mjesecno je BULLSHIT. Tko mi prvi pokaze mjesecni cek od 2000$ ja ga osobno vodim na veceru u najskuplji restoran u Zagrebu. Od 1996. otkad sam online nagledao sam se takvih obecanja otprilike koliko i prosjecni hr radnik o povecanju placa.
MOZDA ce netko tko bas zapne za to, radi 5, 6 sati dnevno SVAKI dan, promovira to kao lud, ima svoje proizvode (...) nekom sinergijom i doci do nekog znacajnijeg iznosa - ali to je posao kao i svaki drugi, bar ce tako na kraju ispasti, ako zapnes za to kako spada.
A i pitanje je koliko ce cijela ta stvar trajati, takvi programi se smjenjuju brzinom svjetlosti, cesto vlasnici upadnu u probleme (citaj: pokusaju utajiti porez, pocnu uzimati vise od ljudi, pocnu namjerno kasniti s isplatama - pohlepa je kurva) i odmagle negdje pokusajuci se spasiti od americkih vlasti, a stranica se zatvori...

Ne kazem da tako mora biti, zivi bili pa vidjeli.
Glavni pokretači uvijek najbolje prođu u svakom poslu i oni pokupe najbolje,to je tako,ako sam ja vlasnica neke firme i imam rednike pod sobom normalno je da sam ja ta koja drži sve konce. Što se propadanja tiče,a šta danas ne propada,i najbolje firme propadaju upravo zbog pohlepe.upravo tražim posao za sezonu u ugostiteljstvu,ali ako budem razmišljala,da neće biti turista ovo ljeto,zbog recesije,zbog ružnog vremena ili tko zna čega,ako općenito tako razmišljam 'šta ako',sve nešto crnjaka onda mi je bolje ne izlaziti iz kuće.Tako da šta se Stiforpa tiče probati ću,dati ću sve od sebe,jer raditi se mora,gdje god radiš,šta god radiš moraš zapeti,zavrnuti rukave i prihvatiti se ozbiljno posla.
ivančica04 is offline  
Odgovori s citatom