Tema: Med
Pogledaj jedan post
Old 09.03.2009., 00:04   #16
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
i fino ga za dorucak namazes na frtalj struce kruha, premazes marmeladom, popijes frtalj litre domaceg, toplog mlijeka ma mljac. i tak s ekvalitetno hranis neko vrijeme i sjetis se vage ( moj slucaj) , stanes na nju i frknes u depresiju. 2 dana gladujes i skuzis da je bolje biti sit i sretan
Draga teta-elza,hvala na dobrodošlici!
A evo i jednog,znanstveno potvrđenog načina mršavljenja:
Svako veče,15 min prije odlaska na spavanje,1 jušna žlica,najbolje bagrema(a može i drugi samo da su zdravi i prirodni),pustiti da se ćim više otopi u ustima,promućkati pa progutati.NAKON TOGA NIŠTA.SAMO NA SPAVANJE.
15 minuta nakon ulaska u REM dio sna počinje otapanje masnih i štetnih tvari u organizmu.
NEVJEROVATNO,ALI ISTINITO!!!

Na našim teglicama meda koje prodajem na dnu piše "Pčela je dokaz da bog postoji".

Ja upravo već drugi puta na našem pčelinjaku žrtvujem živote naših pčelica koje mi suprug uhvati,donese te ih stavi na mjesta na koje želim da me ubodu.Danas sam primila 2x5 uboda,a trebam to ponoviti uz još dva uboda više svaka 4 dana,sve dok ne stignem do 18 uboda;a sveukupno 300 uboda,onda pauza od 2 mjeseca pa opet.To Vam se zove APITOKSINOTERAPIJA-liječenje pčelinjim ubodom .Vjerujem da ću na ovaj način izliječiti svoju spondilozu,išijalgiju,reumatidni artriti koji je podosta progresivna te biti zdrava mati svojih šestero djece i zdrava žena svog ljubljenog supruga.HVALA PČELICE,znam da će te me ozdraviti jer vi ste BOGOM dane.
Teta Elza hvala na dobrodošlici!
mama Sanja
__________________
mir,mir,mir nitko nije kriv...!
Yoko&John is offline  
Odgovori s citatom