Pogledaj jedan post
Old 11.08.2010., 11:11   #18
Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
pauza, odmor ? kad si u pravoj vezi mislim da ti takve stvari ne padaju na pamet. a što onda kad se preselite skupa pa cijeli život zajedno svaki dan?
Naravno da mi padaju... i kozletine ispod peke bi se zasitio da ju jedam svaki dan... i živo sam skupa s curom pa su mi super sjeli neki cjelodnevni paintballovi s ekipom, cuganje s društvom do sitnih sati i sl.
Draga mi nije imala toliko bogat društveni život... par frendica od kojih su neke bile oženjene ili u dugim vezama, a ostale neke trule kojima je vrhunac "izlaska" bio kavica od sat i pol... jebate ja sam ju nekad praktički tjero van da ja mogu biti solo doma i pogledati si npr. neki film koji znam da nju ne zanima i sl.

Ok, svi smo različiti i to poštujem stoga mogu govoriti u svoje ime. Meni treba malo odmaka, malo druženja s frendovima, malo izlazaka bez drage... 7 dana na moru s ekipom , nekima očito ne treba, njihova stvar... ali nemojte da vam se desi da poradi cure/dečka totalno zapustite ekipu i kad pukne, a i onako 99% veza puca, sad bi se od jednom vratili tamo gdje ste stali prije godinu, dvije, tri... e jebi ga-nije to tak jednostavno.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline