Pogledaj jedan post
Old 27.11.2007., 20:31   #7
Sličnu stvar sam i ja hteo napraviti.Položiti za A1 kategoriju sa 16 godina.Tada bi sve to mene izašlo oko 3500kn.Kako tada nisam imao ni motor, a ni love sve je palo u vodu.Mogu ti reć da je tako i najbolje bilo,mada sam ja tada bio jako razočaran.
Ono što je nezgodno kod toga jeste da danas polaganje za A1 te košta oko 4500kn sveukupno(autoškola+ispiti+prva pomoć+lečničko).A ti ćeš za dve godine moći izaći na test za B kategoriju koju ćeš isto toliko platiti.Znači da te to sve ukupno izađe oko 9000kn.A mislim da ti se to ne isplati.Da se dve godine vozaš okolo na nečemu od 125ccm i praviš se faca,ja zaista mislim ad se ne isplati(osim ako ti ćale nije u saboru).
Moj savet ti je da sačekaš malo,strpiš se jer vreme je novac.Sačekaš da budeš 17,5 i piči na polaganje za auto.Kada budeš vadio lečničko uverenje za B kategoriju kažeš onim doktoricama da ti upišu da si sposoban i za A kategoriju.To će te izać oko 400kn.Dalje uplatiš autoškolu i potrudiš se da sve prođeš iz prve(manje troškova).Sve u svemu autoškola te izađe(bar je mene izašla) 5300kn. E kad fino izvadiš vozačku za B vratiš se u svoju autoškolu i kažeš da bi polagao za A.To platiš samo 1400kn(jer ti se priznaju i ispiti iz pravila i prva pomoć) i odvozaš 10 sati i to ti je to.

Ja sam nedavno položio za B sada čekam proleće i toplije vreme da položim i za A.
Nadam se da sam pomogao,pitaj ako nešto nije jasno.
Pozdrav
__________________
Ja sam proša sito i rešeto,ovaj grdnije svijet ispito,otrovi mu čašu iskapio,upozno se s grkijem životom. Sve što biva i što može biti, meni ništa nije nepoznato, što god dođe ja sa mu naredan!
Johnny 007 is offline  
Odgovori s citatom