Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 01.10.2008., 13:55   #606
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
Kažeš "odavno": koliko bi to dugo bilo, mjesec-dva, godinu-dvije, tjedan-dva?! Budi malo konkretniji! Da li imaš i koji od simptoma koji je napisao kvakomekiki, pogledaj što on kaže? Iako ti nemaš tako jasne i čiste simptome perianalnog apscesa kao što on ima (za njega se mogu kladiti da se doista radi o tome!), budući da spominješ "pulsiranje", mislim da bi se i kod tebe možda moglo raditi o apscesu. Naime, to pulsiranje može doći od velike nakupine gnoja u mogućem apscesu. U svakom slučaju ZAŠTO ti je crnjak otići doktoru? Zašto?! Oh, daj ti brzo doktoru, jer ako je slučajno doista riječ o apscesu moraš što prije otići na operaciju; ako je u uznapredovaloj fazi, možda će te i odmah zadržati u bolnici! Zato za vlastito dobro nemoj čekati nego trk proktologu ili kirurgu! Da te malo utješim, operacija nije posebno teška, obično puste kući isti dan, ali napominjem da te moraju uspavati na kojih pola sata, to se ne može napraviti samo pod lokalnom. Ali, ne brini, sve će biti OK, a osim svega ti možda i nemaš apsces, ali bolje pogledati da slučajno ipak nije! I držim fige!
Pa to stanje brojim vec u nekih par godina ali u zadnje vrijeme sam poceo to osjecati da je tu.uzas jer ja kad ti vidim bijelu kutu od doktora ja sam gotov,oduzmem se cili a kamoli jos operacija to ti ne mogu opisat.od cega to nastaje
marko426 is offline  
Odgovori s citatom