Tema: Skeyndor
Pogledaj jedan post
Old 20.01.2011., 14:15   #17
to kod rotora je njihovo sjedište itamo rade tretmane.
ja sam jučer bila na tretmanu i samo da vam kažem da je fenomenalan,inače taj tretman košta 550kn kao se ide kod njih raditi.
dakle radila mi je ženska sa strujom 4 različite sonde a između svake se na lice nanosi koncentrat koji je pomješala a ide čista hijalurosnka kiselina,kolagen i c vitamin. to je u biti mesoterapija s tim da mi je prije toga lice očistila ispilingirala emzimskim pilingom i onda stavila 30% aha. izašal a sam od tamo fino ispeglana.
do sad sam bila na takvim prezentacijama i tretmanima od lieraca,gatinua i marie galland i nisu ni do koljena ovome,svaka im čast. i još mi je žena rekla da će me za 2,3 mjeseca opet zvati na takav besplatni tretman.
kupila sam si i instant beauty gel,baza za make up al ne ona klasična kao one iz dekoratve pa ćemo vidjeti kako će biti.
probala sam i kremicu iu linije eternal,sa matilnim stanicama,okoločna krmeica i predobro mi se čini onak na dodir,inače je sa tim matičnim stanicama iz zelene jabuke,hijalurinskom i retinolom,sad mi je krivo što ju nisam uzela.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom